Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Siyaset

Stone Cold’un Karısı Biyografisi, kariyeri, Kocası, Net Değeri,

Kristin Austin Tanıtım

Kristin Austin kim?!

Ah, ringi şereflendiren gelmiş geçmiş en büyük güreş efsanelerinden biri olan Bayan Steve Austin olan dördüncü ve son şanslı kadın! Geçmişiyle ilgili ayrıntılar bir sır olsa da kesin olan bir şey var – onun gelişi ‘Teksas Çıngıraklı Yılanı’ için her şeyi sarstı!

Kristin Austin

bir kariyer ile 14 yıl ve 6 WWF Şampiyonası, 2 Kıtalararası Şampiyonluk ve 4 Takım Şampiyonası da dahil olmak üzere 19 şampiyonluğu kapsayan, Steve Austin’in güreş dünyası üzerindeki etkisi ölçülemez! Ve tam her şeyi gördüğünü düşündüğünüz anda, Kristin gelir ve oyunu değiştirir.

Bu ikisinin kişisel hayatlarını özel tutmalarıyla tanınırlar, ancak söylentilere göre Kristin’in etkisi Steve’in önceki üç evlilikten sonra hayata daha rahat ve kaygısız bir yaklaşım bulmasına yardımcı oldu. Çok ihtiyaç duyulan bir hız değişikliği hakkında konuşun!

Kristin Austin Biyo

İsim Kristin Feres
Meslek Medya kişiliği
doğum yeri Amerika Birleşik Devletleri
Milliyet Amerikan
Din Hıristiyanlık
Saç rengi Sarışın
Koca Taş Soğuk Steve Austin
net değer 30 milyon dolar

Kristin Austin Çocukluk, Eğitim, Erken Yaşam

Hey oradaki! Özgürlükler ülkesi Amerika Birleşik Devletleri’nde doğup büyüyen Kristin Austin ile tanışın! Ama bekleyin, çok heyecanlanmayın, bu gizemli kadının üzerine dökülecek çok az pislik var veya hiç yok. Evet, doğru duydunuz! Kristin, ailesini ve çocukluğunu davuldan daha sıkı bir şekilde gizli tutmayı başardı.

2009’dan önce Kristin boş bir tuval gibiydi.hiçbir ayrıntı bulunamadı. Ama 2009’da düğümü bağlayarak büyük çıkışını yaptı, tahmin ettin, Austin.

Peki ya ailesi, soruyorsun? Kemerlerinizi bağlayın, çünkü bu çılgın bir yolculuk! Konu ailesine geldiğinde Kristin son derece özeldir ve isimlerinin ve nerede olduğunun bilinmemesini sağlamıştır. Koruma hakkında konuşun!

Çocukluğuna gelince? Bu tam bir muamma. Hangi okullarda okuduğunu, eğitimini nerede tamamladığını bilmiyoruz. Ama bunların hepsi Kristin’in planının bir parçası! Herhangi bir şeyi ifşa etmeye başlarsa, medya avcılarının tam güçle ortaya çıkıp sola, sağa ve merkeze sorular soracağını düşündü. Ve bu, dostlarım, Kristin’den koca bir HAYIR!

Kristin Austin Yaş Kilo Boy ve Fiziksel Görünüm

Ne yazık ki, şu anda sizinle paylaşacak resmi istatistiklerimiz yok. Ama asla korkma! Resimleri analiz etmeye yönelik birinci sınıf, süper bilimsel yöntemimiz bizi Kristin’in uzun olduğu sonucuna götürdü. Demek istediğim, günlerdir bacakları var ve ortalama bir bahçe cücesinin üzerinde kuleler var, ama kim takip ediyor?

Ama bekleyin, dahası var! Hayali dünyamızda, Kristin 32 yaşında ve 145 pound ağırlığında. Tabii ki, bunlar sadece tahminler ve Kristin resmi ölçümleriyle bizi onurlandırmaya karar verir vermez sizi gerçek anlaşma ile güncelleyeceğimizden emin olacağız.

O halde, daha fazla uzatmadan, kullanışlı bir tablodaki istatistiklere bir göz atalım!

Kategori Tahmin etmek
Yaş 32
Ağırlık 145 pound
Yükseklik Uzun

İşte millet, esrarengiz Kristin Austin’deki sıska (mecazi anlamda, elbette!). Gerçek anlaşmayı yapana kadar, uzun bir bardak suyun yani Kristin’in tadını çıkaralım.

Kristin Austin Çocuklar, Koca, Aile

Evlat meselesiyle başlayalım. Hayır, Austin’ler henüz ailelerine küçük bir çocuk eklemedi, ama korkmayın, üç tüylü arkadaşları şeklinde ortalıkta dolaşmayı çok seviyorlar. Bu, sallanan kuyruklar ve göbek masajlarıyla dolu bir ev ve hoş bir yer olduğundan eminiz.

Kristin Austin Çocuklar, Koca, Aile

Şimdi, Stone Cold’un önceki babalık hamlesinden bahsedelim. Steve Austin şimdiden dört çocuğu olan gururlu bir baba. İlk karısı Burrhus’tan iki kızı var, Cassidy ve Stephanie, onu her zaman tetikte tutacağımızdan eminiz. Ve bu yeterli değilse, Jade Clarke’ın kızına bir baba figürü olarak da adım attı. Vay! Kaşlarını çatıp kaşlarını çatması iyi bir şey çünkü tüm bu çocuklara ayak uydurmak çok sabır gerektiriyor!

Şimdi, adamın kendisini kabul etmek için bir dakikanızı ayıralım. Stone Cold Steve Austin, Teksas kadar büyük bir isme ve kişiliğe sahip bir güreşçidir. Steven James Anderson olarak doğdu, hepimizin bildiği ve sevdiği isme karar vermeden önce birkaç tekrardan geçti. The Undertaker (Mark William Calaway), Triple H (Paul Michael Levesque) ve biricik The Rock (Dwayne Douglas Johnson) gibi isimlerle omuz omuza vererek profesyonel güreşin büyükleri arasında uzun boylu duruyor.

Profesyonel kariyer

Kristin Austin için bir meslek henüz bilinmiyor. Kocası yüzünden Kristin merkez sahnede yaşadı. Steve Austin sayesinde Kristin ünlü oldu. Bundan sonra, kariyeri hakkında biraz daha bilgi sahibi oluyoruz.

Kristin Austin’in sosyal medya hesapları aktif. Facebook, Instagram ve Twitter, girişken orta nokta rekorları arasında. Kristen’in Instagram ve Facebook hesaplarına ek olarak, Instagram’da 235’ten fazla ve Facebook’ta 355’ten fazla takipçisi var.

Steve Austin ile İlişki

1982’de Steven James Anderson, Steve Austin’de doğdu. Daha sonra 2007’de, adını Steven James Williams’tan Steven Austin olarak değiştirdi.

Steve Austin ile İlişki

Ringde, ünlü olarak bilinen Soğuk taş, Austin, küstah, kaba, bira içen bir anti kahramanı tasvir ederek McMahon’un kendisi de dahil olmak üzere otoriter figürlerden etkili bir şekilde vazgeçti. Owen Hart’a karşı 1997 SummerSlam maçında bir sakatlık geçirdi ve 2003’te kariyerine son verdi. Austin dört kez evlendi. Çift, lisede tanıştıktan on yıl sonra, 24 Kasım 1990’da evlendi. 7 Ağustos 1992’de evlilik iptal edildi. Austin Ross, 10 Mayıs 1999’da Debra Marshall’dan boşandı ve 13 Eylül 2000’de profesyonel güreşçi Debra Marshall ile evlendi. Austin’in 1.000 dolar para cezasına çarptırıldığı, bir yıl gözetim altında tutulduğu ve 80 saat toplum hizmeti yaptığı çalkantılı bir ilişkiydi. Şubat 2003’te boşandılar. Bryan Feres, 2009 yılında Kristin Feres ile evlendi.

Kristin Austin Evlilik Töreni

Steve Stone’un şu anda Kristin ile evli olduğu bildirildi. 2009’da yemin ettiler ve o zamandan beri çok sayıda fotoğrafta ve halka açık yerlerde birlikte görüldüler. Görünüşe göre Steve, Kristin’den önce üç karısı olduğu için biraz romantik bir geçmişe sahip. İlk aşkı üniversite yıllarından tanıdığı Kathryn Burrhus’tu ve 1990 yılında evlendiler. Ancak evlilikleri kısa sürdü ve 1992 yılında yollarını ayırdılar.

Kathryn’den sonra sadece güreş menajeri değil, aynı zamanda ikinci karısı olan Jeanie Clarke geldi. Steve güreşçi Bebra Marshall ile evlenmeden önce sekiz yıl birlikteydiler. Ne yazık ki o evlilik de uzun sürmedi ve iki yıl sonra boşandılar. Steve daha sonra, o zamandan beri hayatında bir dönüm noktası olarak bahsettiği Kristin ile tanışmadan önce evliliğe kısa bir ara verdi. Bugünlerde Steve’in dünyası dördüncü ve şu anki eşi Kristin’in etrafında dönüyor gibi görünüyor.

net değer Kristin Austin’nın

Kristin Austin’in yıllar boyunca ve mesleği boyunca biriktirdiği net değerinin çeşitli şekillerde 40 milyon dolar aralığında olduğu tahmin ediliyor. Kariyeri hala bir muamma çünkü hiçbir zaman çok fazla açıklama yapmadı.

Kristin Austin Hakkında İlginç Gerçekler

  • Kristin Austin’in “Stone Cold” olarak da bilinen kocası Steve Austin, kariyeri boyunca WWE’de önemli bir figürdü.
  • Kristin’in kocası, 1997’de Owen Hart’a karşı oynadığı maçta boyun yaralanması nedeniyle güreşten emekli olmak zorunda kaldı.
  • Kristin Austin’in Steve Austin ile evliliği hiç çocuk sahibi olmadı. Ancak, Steve Austin’in önceki ilişkilerinden üç çocuğun üvey annesidir.
  • Kristin Austin’in Toplam net değeri yaklaşık 30 milyon dolar.

Büyümek

Amerika Birleşik Devletleri, Kristin Austin’in canlı doğumudur. Çocukluğu ve aile geçmişi bilinmiyor. Austin ile evlendiği 2009 yılından önce, kendisi hakkında hiçbir bilgi açıklamamıştı.

Başarılar ve Ödüller

2009’da Steve Austin için bir WWE Hall of Fame kabul töreni düzenlendi. Wrestling Observer Newsletter, Steve’i Hall of Fame’e aldı.

Steve’in adına iki Slammy Ödülü var. En iyi 500 tek güreşçi arasında 1 numara olmasının yanı sıra, Steve ayrıca PWI 500 tarafından iki kez 1 numara oldu.

İlişkiler/Çocuklar

Mark Austin ile evli olan Kristin mutlu bir hayat sürmektedir. Kristin, hüneriyle tanınan güreşçi Steve Austin ile evlendi. Çiftin 2009’daki evliliklerinden bu yana Cassidy ve Stephanie adlı iki kızı dünyaya geldi.

Kristin Austin İlişkiler/Çocuklar

Kocası dört kez evlendi, ancak geçmişte herhangi bir ilişkisini açıklamadı. 1990 ve 1992 yılları arasında Steve, Kathryn Burrhus ile evlendi. 1992 ve 1999 yılları arasında Jeanine ile evlendi.

Çözüm

Sonuç olarak, güreşin en büyük efsanelerinden birinin arkasındaki gizemli kadın – dördüncü ve son Bayan Stone Cold olan Kristin Feres Austin! Düğümü 19 kez WWE Şampiyonu ve Hall of Famer ile bağlamadan önce, normal bir hayat yaşayan sıradan bir kadındı. Ama şimdi, sektördeki en büyük isimlerden birinin karısı olarak lüks bir hayat yaşıyor. Yeni keşfedilen şöhretine rağmen Kristin, özel bir hayatı tercih ederek kartlarını göğsüne yakın tutar. Ve ringe hiç adım atmamış veya gelecek vaat eden güreşçileri eğitmemiş olsa da, kocasının emeklilik yıllarına istikrar getiriyor ve Stone Cold mirasını canlı tutmaya yardımcı oluyor.

S. Stone Cold Steve Austin ve Kristin ne zaman evlendi?

Steve Austin ve Kristin Feres 2009’da süiti bağladılar.

S. Stone Cold Steve Austin’in eşleri kimlerdir?

Austin, lise sevgilisi Kathryn Burrhus ile 24 Kasım 1990’da evlendi. 7 Ağustos 1992’de Kathryn’den boşandı ve 18 Aralık 1992’de yardımcısı ve güreş direktörü Lady Blossom (gerçek adı Jeanie Clarke) ile evlendi. 5 Şubat 2003’te.

S. Kristin Austin’in milleti nedir?

Kristin Austin Birleşik Amerika’da doğup büyüdü. Amerikan milletinden hoşlanıyor.

S. Kristin Austin’in ebeveynleri kimlerdir?

Kristin Austin, Amerikalı bir ebeveyn olarak doğdu ve ifade edildi. ama anne ve babasının özdeşliğini açık bir alanda teşhir etmemiştir. O mükemmel bir aile insanıdır ve ebeveynleri ve kardeşleri ile gerçekten derli topludur.

S. Kristin Austin’in eğitimi nedir?

Kristin Austin, ABD’deki bazı gizli liseleri, kolejleri ve üniversiteleri denetlemiştir. ancak eğitim durumu hakkında ulaşılabilecek desteklenen puanlar yok.

Ayrıca Bu Biyografileri Okuyun

Allison Stokke

Estella Warren

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
izmir Escortadaxbetadresi.comanytalya escortzonguldak escortkurtköy escortümraniye escortüsküdar escortçatalca escortşirinevler escortizmit escortmamak escortadana escortavcılar escortavcılar escortavcılar escortavcılar escortavcılar escortbeylikdüzü escortbeylikdüzü escortesenyurt escortankara escortGüvenilir Slot Sitelericasinoadıyaman escortburdur escortçankırı escortdiyarbakır escortelazığ escortnevşehir escortosmaniye escortsamsun escortsinop escortantalya rus escortgaziantep escortgaziantep escortadana escortankara escortantalya escortadıyaman escortafyon escortamasya escortartvin escortafyon escortbalıkesir escortbartın escortbatman escortbayburt escortbilecik escortbingöl escortbitlis escortbodrum escortbolu escortburdur escortbursa escortçanakkale escortçorum escortdenizli escortdiyarbakır escortdüzce escortedirne escortelazıg escortgebze escorterzincan escorterzurum escorteskişehir escortgaziantep escortgiresun escortgümüşhane escorthatay escortısparta escortizmir escortkahramanmaraş escortkarabük escortkaraman escortkastamonu escortkayseri escortkırşehir escortkocaeli escortkonya escortkütahya escortkuşadası escortmalatya escortmanisa escortmardin escortmersin escortmugla escortordu escortosmaniye escortrize escortsakarya escortsamsun escortşanlıurfa escortsivas escorttekirdağ escorttokat escorttrabzon escortuşak escortvan escortyalova escortyozgat escortzonguldak escortfethiye escortalanya escortmarmaris escortmanavgat escortnumberoneescorts.comadaxbet güncel girişescortAntalya Escortdeneme bonusu veren siteleristanbul escortistanbul escortdeneme bonusu veren sitelerbahis siteleribonus veren sitelercasino siteleriescort bayangorukle eskortgörükle escortkocaeli escort bayanbursa merkez escortbursa eskort bayanbursa escort bayandeneme bonusu veren sitelerdeneme bonusu veren sitelercasino maldivesZonguldak escortYozgat escortbagcılar escortkartal escortbuca escortbeylikdüzü escortçankaya escorteryaman escortfatih escortkurtköy escortbahçelievler escortbakırköy escortküçükçekmece escortmaltepe escortmecidiyeköy escortsancaktepe escortpendik escortşişli escorttuzla escortümraniye escortüsküdar escortgörükle escortsilivri escortbayrampaşa escortesenyurt escortataşehir escortarnavutköy escortantakya escortiskenderun escortadapazarı escortbaşakşehir escortdidim escortatakum escortbandırma escortgebze escortkarşıyaka escortizmir escortcasino maldivesSahabetistanbul escortdeneme bonusuizmit escortonline casino maldivesSahabetbursa travestiSahabetBeylikdüzü escortEsenyurt escortBahçeşehir escortHalkalı escortankara escortSahabet Girişantep escortFethiye EscortFethiye EscortKuşadası EscortKuşadası EscortMarmaris EscortMarmaris EscortBalıkesir EscortBalıkesir EscortTrabzon EscortTrabzon EscortKemer EscortKemer EscortÇanakkale EscortÇanakkale EscortManisa EscortManisa EscortAlanya EscortAlanya EscortBodrum EscortBodrum Escort