Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Siyaset

Zendaya’nın Kız Kardeşi Annabella Stoermer Coleman, Onu Tanıyın

Annabella Stoermer Coleman

Bunu çok kişi bilmeyebilir ama Zendaya’nın Annabella Stoermer Coleman adında bir kız kardeşi var., ve birbirlerine çok düşkünler. Zendaya, hayatında Örümcek Adam gibi en büyük yapımlardan bazılarında rol almış bir Hollywood yıldızıdır. Kariyerine Disney oyuncusu olarak başladı ve şu anda medya yolunu Zendaya’nın kız kardeşi Annabella Stoermer’a çeviriyor.

Annabella, medyada çıkana kadar normal bir kız hayatı yaşadı ve şimdi insanlar Zendaya’nın kız kardeşini unutamıyor gibi görünüyor. Ancak ikisi de üvey kardeştir ama birbirlerinin gölgesi gibidirler. İnsanlar Annabelle’i Zendaya’nın üvey kız kardeşi olarak bilse de, Annabelle onun hayatını inşa etmede önemli bir rol oynadı. Daha fazlasını bilmek ister misiniz? Peki, bu makale her şeye sahip.

Zendaya’nın Kız Kardeşinin Kısa Bir Biyografisi – Annabella Stoermer

Annabella Stoermer Coleman yakın arkadaşları ve ailesi arasında Kizzy olarak da bilinir. Doğum tarihi kesin olarak bilinmemekle birlikte, 2023’te 24 yaşına girecek. Zendaya gibi Kizzy de Hıristiyan, Afro-Amerikan bir ailenin çocuğu olarak dünyaya geldi. Zendaya Coleman, Kaylee Coleman ve Katianna Coleman, Annabel’in kız kardeşleridir ve iki erkek kardeşinin isimleri verilmiştir. Julien Stoermer Coleman ve Austin Coleman. Annabelle, Zendaya ödüllerini eve geri getirdiğinde en mutlu olanıdır ve Zendaya, Time dergisinin 2022’deki en etkili kişiler listesine dahil edildiğinde ikisi birlikte kutlanmıştır.

Annabella Stoermer Coleman
Annabella Stoermer Coleman

Çoğu kişi Kizzy’nin ‘bekar’ olduğunu ve şu anda bir öğrenci olduğunu düşünüyor. Ancak 2019’da bir Vogue röportajıyla Zendaya, Kizzy’nin Thompson ve iki kızıyla olan evli hayatını ifşa etti.

Annabella Stoermer Coleman Fiziksel Görünüm

Annabella Stoermer Coleman’ın ortalama boyu 5’4 ft ve yaklaşık 55 kg vücut ağırlığını koruyor. Zendaya ve Zendaya arasındaki birçok farklılık nedeniyle Annabella Stoermer Coleman Yüz görünümleri, hayranlar Annabelle’in evlatlık kardeş olduğunu varsayar. Ama aradaki farkın bilimsel bir nedeni var. Birincisi, babaları yerli Afrika topluluğuna ait olan kazemba ve ikincisi, Zendaya’nın biyolojik annesi Claire, bir Amerikalı ama Alman-İskoç etnik kökenine ait.

Annabelle’in bel ölçüsü 33, kalça ölçüsü 34 ve sutyen ölçüsü 38B’dir.. Bunun dışında, kahverengi gözleri ve koyu kahverengi saçları, koyu ten tonuyla uyumlu, kusursuzdu.

Annabella Stoermer Coleman Erken Yaşam

Annabelle, Oakland’da Kazembe’de doğdu. Üvey annesi, tam olarak Kazemba ile tanıştığı Oakland’daki bir okulda öğretmendi. Claire ve Annabelle bir ekiptir ve Kizzmet Takı serisini birlikte yönetirler. Ayrıca, Claire işletme sahibi ve işi oldukça iyi yönetiyor. Hayranlar ayrıca Zendaya’nın giydiği birkaç Kizzmet parçasını tespit ederek iyi bir iş çıkardılar.

Stoemer ailesinde Annabelle dahil toplam sekiz kişi var. Ve küçüklüklerinden beri onlara güzel ahlak ve ailenin önemi öğretildi. Oldukça sorunsuz bir çocukluk geçirdiler ve ebeveynleri onları iyi bir şekilde yetiştirdi; bu nedenle, sekizinin tümü hala birbirleriyle yakın ilişki içindedir.

Maalesef, Annabella Stoermer Coleman onun hakkında erken yaşamı veya şöhretinden önce ne yaptığı hakkında beklendiği kadar fazla bilgi açıklamadı. Ayrıca kesin doğum tarihini açıklamamayı da seçti. Ama onun soyunu takip ettiğini ve evlat edinilmediğini biliyoruz.

Annabella Eğitimi

Kazemba çocukken iyi bir hayat yaşadı ve çalışmaları çok ciddiye alındı. Erken eğitimini memleketinde bitirdi ve aynı zamanda üniversite lisans programını da bitirdi, ancak tam olarak nerede olduğu hala bir soru işareti.

Çoğu insan Annabelle’in Amerikan Üniversitesi’nde öğrenci olduğuna ikna olsa da bunu doğrulamak zor. Ne Annabelle ne de kız kardeşi Zendaya küçük detayları açıklamıyor gibi görünüyor. Ve internetin Annabelle hakkında sahip olduğu gerçekler, öncelikle Zendaya’nın çeşitli röportajlarda ondan bahsetmesinden kaynaklanıyor. Annabelle, eğlence endüstrisinde bir rolü olmasına rağmen, bilgilerini halka sergilemeyi asla fark etmez.

Annabella Stoermer Ebeveynleri

Annabelle’in babası Kazemba Ajamu Coleman bir fitness eğitmenidir ve adını Nijeryalı akrabalarına göre almıştır. Claire Stoermer’ın anne olduğu söyleniyor, ancak o sadece bir üvey anne ve biyolojik annesi iyi saklanan bir sır. Mesleği eski bir öğretmen ve Kizzmet adlı bir mücevher markası işleten günümüzün girişimcisi.

Claire Stoermer ve Kazembe Coleman
Claire Stoermer ve Kazembe Coleman

Claire hem anne hem de öğretmen olarak harika bir iş çıkardı ve şu anda mücevher serisini iyi yönetiyor. Bir öğretmen olarak çok katıydı ve çocuklarının eğitim düzeyine büyük bir öncelik vererek baktı. Claire üvey anne olmasına rağmen, çocukların hiçbiri farkı hissetmedi. Zendaya’ya gelince, Kazemba ve Claire’in tek biyolojik çocuğu, oysa beş üvey kardeşi var.

Annabella Coleman Ailesi

Daha önce de belirtildiği gibi, Annabelle’in ailesinde altı kardeş veya üvey kardeş ve ebeveynleri ile birlikte sekiz üye var. Her biri aynı eğitimi aldı ve taraflılığa yer verilmeden eşit olarak sevildi. Görüldüğü gibi, sekizi de hayata iyice yerleşmiş ve çoğunun kendi aileleri var, buna rağmen hepsi birbiriyle yakın temas halinde olmaya devam ediyor. Bunun başlıca nedeni, Claire’in her birine ailenin gerçek değerlerini öğretmek için çok çalışmasıdır.

Zendaya, ailesiyle yaşamayı herkesten daha çok tercih ettiğini açıkladı.. Annabelle ve Zendaya dışında kardeşlerinden hiçbiri medyayla ilgilenmiyor ve son derece özel kalıyor. Bazı kaynaklar ayrıca en büyük erkek kardeş olan Julien’in Sonja ile evli ve üç çocuğu olduğunu iddia ediyor.

Ayrıca, son zamanlarda bir talihsiz haber yayıldı. Claire ve Kazemba ayrıldılar ve şimdi birbirlerinden uzakta yaşıyorlar. Kazemba’nın 2020’de bilinmeyen bazı kadınlarla fotoğrafını paylaşmasıyla dedikodular yayıldı. Her neyse, ayrılık hikayelerinin ne kadar doğru olduğu çürütüldü.

Annabella Stoermer Coleman Kariyer

Annabella Stoermer Coleman Ayrıca profesyonel kariyerini gizli tutar. Mesleğinin tam olarak ne olabileceği ve göreceli çalışma alanı hakkında hiçbir fikrimiz yok. Ama bazıları Annabelle’in Zendaya kadar zengin olduğunu ve iyi para kazandığını söylüyor.

Birkaç yıl önce, Zendaya: My Navajo köklerim ve Zendaya: My Unique köklerim filmlerinde Zendaya ile birlikte çalışmak için eğlence sektörüne de girdi. Ayrıca Chris Brown, Chris Ticket ve Trenton Ajamu gibi ünlülerle sahneleri paylaştı. Hollywood’daki filmlerin yanı sıra Shreveport şehri için bir reklam kampanyası da teklif edildi ve bu memnuniyetle kabul edildi.

Ana hobisi seyahat etmeyi içerir ve ayrıca geçmişte iş amacıyla geçici olarak New York, LA ve Chicago’ya taşınmıştır.. Böyle bir şey, katıksız bir bağlılığın göstergesidir ve hayatının neden bir zafer anekdotu olduğu anlaşılır. Alçakgönüllü bir insan olduğunu da söyleyebiliriz. servetinin bir kısmını ihtiyaç sahiplerine sadaka olarak dağıtır.

Annabella Stoermer Coleman Net Değer

Annabelle ve hayatının çoğu, kız kardeşi Zendaya’nın aksine bir gizemdir. halka açılmayı seven. Annabelle’in bugün tanınan bir kişilik haline gelmesinin nedeni Zendaya’dan başkası değil. Röportajlarında Annabelle ile ilgili parçalar paylaşmaya değer veriyor.

Fakat, Annabelle’deki şu anki mesleği açıklanmadı ve aynı şekilde net değeri paylaşılmıyor. Ama eski bir aktris olduğu için tahminen net değeri 700 bin dolar. Bu arada Zendaya, Hollywood göklerine ulaşıyor ve tahmini net değeri 15 Milyon Dolar.

Ve Annabelle net değerini ve kariyer bilgilerini gizli tutsa bile, hayatta harika gittiği biliniyor. Yaşam tarzı cömert ve birçokları için bir rüya. O da şu anda çalışan bir hanım, dolayısıyla ailenin geçimini sağlayan biri.

Annabella Stoermer’ın Gerçekleri

  • Annabella Stoermer, Zendaya ve Kiyoto Coleman amca hayattaki en önemli insanlardan biri.
  • Hollywood’da bulundu ve diğer ünlülerin yanında oyuncu olarak çalıştı.
  • Annabelle, Zendaya ile birlikte bir dergide de yer aldı.
  • Instagram hesabı gizli tutulur.
  • Hobileri arasında alışveriş yapmak, seyahat etmek ve dans etmek. Bir röportajda itiraf ettiği gibi, alışveriş sevgisi çok büyük.
  • Evli mi bekar mı belli değil. Bazıları, Zendaya’nın verdiği röportajın ardından Thompson ile evli olduğunu söylerken, diğerleri onun evli olmadığını ve oldukça bekar olduğunu iddia ediyor.
  • Maaşının 10.000 dolar civarında olduğu söyleniyor (güvenilmez kaynak).
  • Siyah bir BMW kullanıyor 58.000 dolara satın alınan araba.

Annabella Stoermer’ın Sosyal Medya Kulpları

Tekrar, Annabelle her türlü sosyal medya ağından uzak durmayı tercih ediyor. Gerçek hayatına ‘makara’ hayatından daha çok odaklanıyor. Ancak Instagram’da gizli tutulan ve nadiren kullanan bir hesabı var. Çoğunlukla Instagram’da etkin değil ve barışçıl bir geçim kaynağı sergiliyor.

Annabella Stoermer Coleman
Annabella Stoermer Coleman

Onunla Zendaya arasındaki fark çok büyük ve sosyal medya kullanımının bu noktası, çoğunu doğruluyor. İlk olarak, Zendaya bir yıldız ve kesinlikle Instagram’ını yönetmek için bir ekip tarafından destekleniyor. Aktif bir Instagram kullanıcısı ve hayranlarını hayatı ve görülmüş olabileceği olaylar hakkında bilgilendiriyor. Annabelle için Instagram’da gönderi paylaşmak ve hayatını güncellemek muhtemelen yapacağı son şey.

Çözüm

büyük olasılıkla hakkında bir şeyler duyuyorsunuz Annabella Stoermer Coleman veya Zendaya yüzünden onun hakkında daha fazla şey öğrenmeyi merak ediyorum. Annabelle’i tanıtmak ve röportajlarda üvey kardeşi hakkında konuşmak onun eylemiydi. Zendaya gibi Annabelle de son derece yetenekli ve özel bir hayat yaşamasına rağmen hayatta büyük şeyler başardığından emin oldu.

Annabelle Zendaya gibi bir aktris olabilecekken neden alternatifleri seçtiği gibi merak ediyor olabileceğiniz birçok soru var.

Kuyu, gerçekten de diğer birçok popüler sanatçıyla birlikte birkaç filmde yer aldı, bu da muhtemelen Hollywood’un en sansasyonel kişiliklerinden biri olabileceği anlamına geliyor.. Ancak, gerçek hayattaki arzuları, şu anda kazandığı şeydir.

SSS

Annabella Stoermer Coleman’ın diğer adı nedir?

Annabelle’in takma adı ‘Kizzy’dir ve tüm yakın arkadaşları ve ailesi ona bu adla seslenir.

Zendaya, Annabella Stoermer’ın Gerçek Kız Kardeşi mi?

Zendaya ve Annabelle, farklı annelerden gelen üvey kardeşlerdir. Aynı babaya sahipler, adı Kazemba, Claire ise Zendaya’nın biyolojik annesi ve Annabelle’in üvey annesi. Her şeye rağmen ikisi de çok düşkündür ve bugün bile birbirlerine yakındırlar.

Annabella Coleman’ın net değeri nedir?

Annabella Coleman net değerini resmi olarak açıklamadı ve mesleği de açıklanmadı. Bununla birlikte, birkaç güvenilir olmayan kaynak, tahmini net değerinin 700 bin dolar olduğunu iddia ediyor.

Annabella Stoermer ve Zendaya yakın mı?

Annabella Stoermer ve Zendaya Stoermer Coleman üvey kardeşler, hangisi olursa olsun ikisi de en iyi arkadaş ve birbirlerinin hayatındaki bir gölge gibi.

Annabella Stoermer’in gerçek annesi kimdir?

Annabella Stoermer’in biyolojik annesi, iyi korunan bir sırdır ve halka açıklanmaz. Ancak üvey annesi Claire Coleman’dır ve ikisi de birbirine yakındır.

Ayrıca, Hakkında Bilin –

Biberiye Margaret Hobor | Henry Günther Ademola Dashtu Samuel | Katianna Stoermer Coleman | mira rajput

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
toscanello purocaptain blackmarlboro double fusionmarvel sigaraharvest sigarasenator sigarakalpli sigaramilano sigarakeno club sigaradjarum blackal capone sigarayeşil periiqos sigaraBackwoods puroSobranie sigaradavidoff sigarayalova escortaydın escortçanakkale escortistanbul masözkuşadası escortescortısparta escortvan escortzonguldak escortamasya escortyozgat escortmanavgat escortfethiye escortdidim escortaksu escortantakya escortbuca escortçorlu escortkeçiören escortkonak escortosmangazi escortsilivri escortçerkezköy escorttorbalı escortilkadım escortkepez escortmenderes escortserdivan escortyıldırım escortturgutlu escortakhisar escortbafra escortceyhan escortturgutreis escortpolatlı escortçarşamba escortşahinbey escortkaş escortgazipaşa escortgümbet escorterzurum escortantalya escortdalaman escortbilecik escortkarabük escortmersin mutlu sonantalya mutlu sonizmir mutlu sonistanbul mutlu sonkonya mutlu soneskişehir mutlu sonescortperl.combodrum escortantalya escorthatay escortkocaeli escortkonya escortdenizli escorteskişehir escortkayseri escortodunpazarı escortankara Escorthttp://www.elitescorthatun.com/bursa Escortantalya Escortizmir Escortistanbul escortmersin escortarnavutköy escortataşehir escortavcılar escortbaşakşehir escortesenler escortesenyurt escortfatih escortgaziosmanpaşa escortkağıthane escortkartal escortküçükçekmece escortmaltepe escortpendik escortsarıyer escortsultangazi escortümraniye escortzeytinburnu escortAdana EscortEskişehir EscortGaziantep EscortSamsun Escortkonya escortadaxbetadresi.comseks hikayelerihd pornoantalya masözBeylikdüzü escortBayan escortMalatya escortsakarya escortkayseri escortdenizli escortdiyarbakır escortvan escortaydın escortmugla escorthatay escortkocaeli escortadıyaman escortafyon escortagrı escortaksaray escortamasya escortardahan escortartvin escortbalıkesir escortbartin escortbatman escortbayburt escortbilecik escortbingöl escortbitlis escortbolu escortburdur escortçanakkale escortçankırı escortçorum escortdüzce escortedirne escortelazıg escorterzincan escorterzurum escortgiresun escortgümüşhane escortıgdır escortısparta escortmaraş escortkarabük escortkaraman escortkars escortkastamonu escortkırıkkale escortkırklareli escortkırşehir escortkilis escortkütahya escortmanisa escortmardin escortmuş escortnevşehir escortnigde escortordu escortosmaniye escortrize escortadana escortankara escortanytalya escortizmir escortmersin escortsiirt escortsinop escortsivas escorturfa escortsırnak escorttekirdag escorttokat escorttrabzon escorttunceli escortuşak escortvan escortyalova escortyozgat escortzonguldak escortkıbrıs escortkonya escortmugla escortkıbrıs escortkamagra jelşişli escorttaksim escortbeşiktaş escortkurtköy escortbüyükçekmece escortküçükçekmece escortavcılar escortnişantaşı escortbakırköy escortkadıköy escortataşehir escortbahçeşehir escortbahçelievler escortbaşakşehir escortkartal escortmecidiyeköy escortümraniye escortfatih escorttuzla escortpendik escortmaltepe escortesenler escortbeykoz escortbeyoglu escortatakoy escorteyup escortüsküdar escortarnavutköy escortgaziosmanpaşa escortsilivri escortzeytinburnu escortsultangazi escortkagıthane escortbebek escortetiler escortlevent escortçatalca escortsarıyer escortsancaktepe escortşirinevler escortkasımpaşa escortbayrampaşa escortşile escortfethiye escortdalaman escortmarmaris escortbodrum escortmilas escortkuşadası escortdidim escortalanya escortmanavgat escortizmit escortgebze escortçeşme escortalsancak escortkarşıyaka escortkonak escortbornova escortbuca escortkarabaglar escortgöztepe escortnarlıdere escortaliağa escorteryaman escortmamak escortsincan escortetimesgut escortulus escortkeçiören escortyenimahalle escortpolatlı escortaltındag escortadana escortankara escortbursa escortAkaretler escortArnavutköy escortAtaköy escortAvcılar escortBağcılar escortBahçelievler escortBahçeşehir escortBakırköy escortBaşakşehir escortBayrampaşa escortBeylikdüzü escortEminönü escortEsenyurt escortEtiler escortEyüp escortFlorya escortGültepe escortHadımköy escortHalkalı escortKağıthane escortKemerburgaz escortMaslak escortMecidiyeköy escortSarıyer escortŞirinevler escortŞişhane escortŞişli escortTaksim escortUnkapanı escortZeytinburnu escortZincirlikuyu escortBeşiktaş escortbodrum escortserik escortseks hikayeavcılar escortavcılar escortavcılar escortavcılar escortavcılar escortbeylikdüzü escortbeylikdüzü escortesenyurt escortcanlı casino sitelerigüvenilir casino sitelerialiağa escortbahçelievler escortbakırköy escortbeşiktaş escortbeylikdüzü escortbosna escortçeşme escortfinike escortgüngören escortkapaklı escortkumluca escortlara escortsancaktepe escorttaksim escortmeram escortserik escortavsallar escortdemetevler escortyahyakaptan escortkuşadası escortyüreğir escortsafranbolu escortbayraklı escortseks hikayeleriseks hikayeleriseks hikayeleriistanbul escortankara escortdenizli escortantalya escortpendik escortşişli escortmanavgat escortmanavgat escortistanbul travestiankara escortankara escortataşehir escortçeşme escortdiyarbakır escorteskişehir escortgebze escortkadıköy escortkadıköy escortkonya escortmalatya escortmezitli escortsarıyer escorturfa escorttrabzon escorttekirdağ escorttekirdağ escortantalya escortgaziantep escortadana escortbursa escortmalatya escorteskişehir escortsakarya escortkayseri escortadana escortbodrum escortadıyaman escortadıyaman escortsisli escortmecidiyeköy eskort